O Marku Kamińskim

Jego pierwszą samotną wyprawą była podróż z rodzinnego Gdańska do Łodzi, gdy miał 8 lat. W wieku 15 lat samotnie popłynął statkiem towarowym do Afryki.

Jako pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi bez pomocy z zewnątrz!

Każdego dnia rano piję zieloną herbatę gdzieś niedaleko plaży, a potem spaceruję wzdłuż morza. Staram się również znaleźć trochę wolnego czasu na moje sportowe hobby. Poza tym, uwielbiam czytać książki, ponieważ dają mi one wewnętrzny spokój i możliwość naładowania życiowych baterii.

Marek Kamiński

Przedsiębiorca, filozof, autor wielu bestsellerów coachingowych.
Najbardziej znane z nich to: “Idź własną drogą” i “Wyprawa”.

Założyciel Fundacji MK

Od 1996 roku pomaga w pokonywaniu barier i realizacji marzeń. Fundacja prowadzi projekty charytatywne, ekologiczne i edukacyjne. Realizuje cele statutowe poprzez wszechstronne działania koncentrujące się na wzmacnianiu potencjału, jaki tkwi w każdym człowieku. Obecnie wdraża w życie unikatowy projekt LifePlan, aby pomóc zmienić życie tysięcy dzieci na całym świecie.

Fundacja Marka Kamińskiego i podopieczni z opiekunami
Zajęcia z podopiecznymi Fundacji Marka Kamińskiego

Twórca Metody Biegun

Stworzył oparty na własnej metodzie skuteczny program motywacji do zmiany i osiągania celów, który od 20 lat zmienia życie dziesiątek tysięcy ludzi i pomaga zarówno w rozwoju osobistym jak i biznesowym.

Lat
doświadczenia

Napisanych
książek

Filmów nakręconych
o Marku Kamińskim

Polarnik i explorer

Uważany za jednego z największych polskich podróżników inspiruje tysiące ludzi w Polsce i na świecie poprzez książki, filmy, podcasty, webinary i programy trenerskie.

Jako pierwszy człowiek na świecie zdobył oba bieguny Ziemi bez pomocy z zewnątrz.

Konferencja Marek Kamiński z dziećmi

Przedsiębiorca

Założyciel firmy Invena osiągającej ponad 100 mln obrotu. Przeprowadził programy szkoleniowe dla setek firm takich jak: IBM, Facebook, Avon, Deutsche Bank i wiele innych.

Wyprawa Marka Kamińskiego na Biegun Północny

Odbytych